8 листопада 2019 16:00
Перегляди: ...

Фотофакт.
Сьогодні, перебуваючи на редакційному завданні на Раківці, журналісти Кременчуцької газети побачили різнокольорове звалище.
Прямо у посадці, неподалік городнього кооперативу «Металург» хтось висипав пластикові сітки. Зазвичай в таких зберігають овочі - ту ж картоплю, цибулю, моркву тощо.
Можна припустити, що ця купа сміття може належати якомусь магазину чи супермаркету. І працівники у такий спосіб позбулися сміття.
Та найгірше, що пластик розкладається близько 150-200 років, то не важко уявити, які будуть наслідки.
Світлана Павленко
Фото Кирила Воронцова
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































