18 липня 2017 13:30
Перегляди: ...

Постанову прийняв Кабмін – гроші платитимуть із міського бюджету.
З 1 вересня 2017 року буде підвищено зарплату тренерів-викладачів ДЮСШ. Відповідну постанову «Про внесення змін до розділу VІ додатка 2 до постанови КМУ від 30 серпня 2002 р. № 1298» ухвалено на останньому засіданні Уряду. Про таке повідомляє Урядовий портал.
Реалізація постанови потребує грошей з місцевих бюджетів: 64 млн грн у цьому році та 193 млн грн на 2018 рік.
За матеріалами ЗМІ
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































