18 листопада 2019 12:40
Перегляди: ...

Чоловіка госпіталізували.
У Львові трамвай збив жителя Полтавської області. Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА. Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 листопада, близько 6.20, на площі Кропивницького.
Трамвай №1 скоїв наїзд на жителя Полтавської області, який знаходився в стані сильного алкогольного сп'яніння. Постраждалого з травмами різного ступеню важкості госпіталізували до лікарні швидкої допомоги. Обставини події встановлюються.
Аріна Алініна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































