6 липня 2018 08:10
Перегляди: ...

Вогонь знищив понад 41 га зернових.
Під Кременчуком вигоріло поле озимої пшениці. Про це повідомив начальник Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС Сергій Геращенко.
Так, вчора близько першої години дня поблизу с.Підгірне ( Білецьківська сільрада) загорівся посів озимої пшениці. Пожежу вдалося ліквідувати о третій годині дня. Як повідомили надзвичайники, понад 26 га посіву вдалося врятувати. Вогонь знищив близько 41 га зернових.
Причина пожежі та завдані збитки наразі встановлюються.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




































































