2 лютого 2021 10:50
Перегляди: ...

Авто з'їхало у кювет.
31 січня 43-річний чоловік повідомив поліції, що поблизу с. Підгірне на узбіччі автодороги стоїть автомобіль, який частково з'їхав у кювет. У салоні автівки знаходився чоловік.
На місці події правоохоронці встановили, що 57-річному водію Volvo стало зле. Мешканець Київської області зупинився на узбіччі, де в подальшому помер. Слідів насильства не виявлено. Труп направили до бюро судово-медичної експертизи.
Антоніна Озерна
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































