
Судова справа.
27 жовтня в Автозаводському райсуді Кременчука відбувся розгляд справи №524/7692/23 за обвинуваченням Андрія П. – чоловіка, який народився в Олександрії, але з 2019 року активно почав отримувати вироки в судах Кременчука. Він назбирав уже шість, і прийшов за сьомим. Громадянину інкримінували крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану.
В період часу з вечора 19 вересня по ранок 20 вересня громадянин був вдома у знайомого Дениса П., де на тумбочці побачив телефон Sigma, планшет Samsung і зарядний пристрій. Ці речі були вкрадені, і за справу взялася поліція.
Згодом причетного до злочину знайшли, а справа дійшла до суду. Під час засідання обвинувачений сказав, що визнає вину. Йому призначили п’ять років ув’язнення, без заміни їх на іспитовий термін. Запобіжний захід до набрання вироком законної сили – це домашній арешт з 22:00 до 6:00, тобто громадянин в ці години не має права виходити з дому, а в інший час може гуляти та займатися своїми справами, поки його не відправлять у тюрму.
Також з чоловіка постановили стягнути 1 434 грн за залучення експерта.
Артем Кузьменко


































































