
Згоріти живцем перешкодили поліцейські.
Вчора, 7 травня, ввечері жінка із села Войниха, Лубенського району Полтавщини повідомила правоохоронців, що її колишній співмешканець має намір покінчити життя самогубством.
Про це повідомили у ГУ Нацполіції у Полтавській області.
«На місці події інспектори з’ясували, що мешканець села Мгар, Лубенського району, 1988 року народження, приїхав до своєї колишньої співмешканки, аби вирішити сімейні питання. Однак під час розмови між ними виник конфлікт, у ході якого чоловік облив себе та будинок бензином і погрожував все підпалити. Поліцейські намагалися заспокоїти його та радили не завдавати шкоди собі та не вчиняти протиправних дій. На жаль він проігнорував слова поліцейських та підпалив побутові речі і себе», – розповів начальник Лубенського районного відділу поліції Дмитро Майборода.
Інспектори поліції врятували чоловіка, накривши його ковдрою та вивели з приміщення. Потім поліцейські передали потерпілого працівникам екстреної медичної допомоги, які госпіталізували його до місцевої лікарні.
До медичного закладу за допомогою також звернувся один із патрульних. Виявилося, що в результаті гасіння пожежі він отруївся чадним газом. Після надання правоохоронцю кваліфікованої медичної допомоги його життю й здоров’ю нічого не загрожує.
Світлана Павленко





























































