
Адже водії автівок «летять на тій ділянці траси і це несе небезпеку пішоходам, та й самим водіям».
При в’їзді до Кременчука з боку Полтави в районі Третього Занасипу дорога дещо закруглюється, а відразу далі йде пішохідний перехід, де вже траплялися ДТП і страждали містяни.
Про це вчора, під час прийому громадян, який на Першому Занасипі проводив віцемер Кременчука Іван Москалик, розповів мешканець Третього Занасипу Олексій Тимошенко.
Він стурбований тим, що водії автівок «летять на тій ділянці траси і це несе небезпеку пішоходам, та й самим водіям».
Кременчужанин звернувся до віцемера з пропозицією щодо встановлення пристрою «лежачий поліцейський», або камери спостереження швидкісного режиму в районі перехрестя на вул. Давида Кострова та вул. Лісовій.
Олег Булашев






























































