
У пілотному проекті всеукраїнського рівня Кременчук виборов перемогу з проектом «Безпечне місто».
Кременчук успішно взяв участь у пілотному проекті державного рівня «Всеукраїнський громадський бюджет Полтавщини». Скоріше за все, проект Впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади Кременчука впроваджуватимуть у нашому місті найближчим часом.
Адже кременчуцький проєкт під час голосування здобув найбільше голосів - 8 тис 250 або 44,45%. Найближчий конкурент - проєкт «Капітальний ремонт проїзної частини дороги вулиці Монастирська в м. Лубни Полтавської області» набрав 1 тис 775 голосів або 9,5%, полтавський проект «Go green box: екостиль Полтавщини» в останній день поступився лубенському, набрав 1 тис 731 голосів та посів 3 місце.
Варто нагадати, що головна мета проекту - створення комфортних і безпечних умов для проживання кожному городянину. Цим проєктом передбачено встановлення камер відеоспостереженя у закладах освіти, охорони здоров’я, парках, скверах, місцях загального користування міста тощо, створення ситуаційного центру, куди стікатиметься інформація і можна буде стежити за ситуаціями та подіями в режимі онлайн.
Нагадаємо, «Безпечне місто»: кременчужан просять підтримати проект про «всевидяче око».
Світлана Павленко





























































