15 січня 2021 14:05
Перегляди: ...

Завдання заробити на рекламі не менше, ніж минулоріч.
Сьогодні члени міськвиконкому Кременчука прийняли рішення про знижку 45% рекламникам за місце під борди та сетілайти.
Як повідомив мер Кременчука Віталій Малецький, минулого року у місті діяла знижка 40%, а тепер буде 45%, хоча рекламники просили 50%.
«Рекламники кажуть, їх ринок просідає...» - повідомив мер.
Керівник комунального підприємства «Міськоформлення» Володимир Кригін заявив, що минулого року від реклами місцевий бюджет отримав 4 млн 200 тис грн.
Мер В.Малецький поставив завдання В.Кригіну цього року заробити таку ж суму і не менше.
«Нам слід отримали від реклами цьогоріч не менше, ніж в 2020 році»,- заявив мер.
Олег Булашев
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































