5 квітня 2022 14:30
Перегляди: ...

З початку пандемії в області захворіло понад 195 тисяч осіб.
Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб проаналізував рівень захворюваності на коронавірус за останні три тижні та від початку пандемії. Як зазначається на Фейсбук-сторінці Центру, кількість хворих знижується.


Повідомляється, що з початку пандемії, станом на 4 квітня 2022 включно в області захворіло 195 тис 350 осіб, померло - 4 тис 328.
Нагадаємо, за минулу добу на Полтавщині зареєстровано 152 нових випадків.
Йде на спад: ситуація із коронавірусом на Полтавщині.
Олена Сінтюріна
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































