15 березня 2021 15:40
Перегляди: ...

Протягом тижня щепитимуться й інші працівники Полтавської облдержадміністрації.
Сьогодні губернатор Полтавщини Олег Синєгубов вакцинувався проти коронавірусу.
Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі
«Щепився від коронавірусу вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield). Почуваюся добре», - повідомив О.Синєгубов.
Також зазначив,що протягом тижня щепитимуться й інші працівники Полтавської облдержадміністрації.
«На жаль, навколо вакцинації багато спекуляцій, тому своїм прикладом довожу, що це безпечно», - зауважує губернатор.
Світлана Павленко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































