3 вересня 2020 17:30
Перегляди: ...

Фоторепортаж.
Сьогодні у Кременчуці проходить чергова сесії міської ради. Це не перше зібрання народних обранців нашого міста, яке відбувається в умовах карантину. Тож знову депутатів розсадили по всьому залу і звісно, засідали вони в масках.
Лише депутат Микола Порицький був без такого засобу захисту. Всі інші - дотримувались масочного режиму. Щоправда, у декого маска злізала з обличчя під час виступу.
Варто відзначити, що вірогідніше за все, це передостання сесія нинішньої каденції депутатів. І так, як вибори до місцевих рад призначені на 25 жовтня, а карантин продовжили до 31 жовтня, то ще одну маскову сесію гарантовано.
Світлана Павленко
Фоторепортаж Олександра Попенко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































































































