12 лютого 2020 13:45
Перегляди: ...

Фоторепортаж.
Такий довгоочікуваний сніжок ближче до обіду став мерзенною сірою кашею. Вона тягнеться за ногами, потрапляє в середину взуття.
А хто у виграші? Та ті, хто запасся гумовими чоботами! Їм тепер примхи погоди не страшні.
Адже в гламурних чобітках сьогодні краще на вулицю носа не висувати.
«Кашу» з пішоходами місив фотокореспондент Кременчуцької газети Кирило Воронцов.
Нагадаємо, Крюків стає Венецією: діставати забродські чоботи чи човни?
З усіма бідкалася Олена Ліпошко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию












































































