7 травня 2018 14:50
Перегляди: ...

Кременчужани переймаються станом будівлі басейну.
Сьогодні Кременчуцька газета отримала фотографію, з якої видно, у якому плаченому стані зараз знаходиться приміщення будівлі басейну «Нептун».
«Басейн Нептун КрНУ з тильного боку. Руйнування видно неозброєним оком. Скоро цеглини, які відсиріли, будуть кришитися, а ремонту немає», - підпис, що супроводжував фото.
Нагадаємо, зараз басейн «Нептун» знаходиться на балансі Кременчуцького національного університету ім. Остроградського. У березні на сесії міської ради мер Кременчука висловив пропозицію взяти будівлю на баланс міста.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































