10 вересня 2018 14:35
Перегляди: ...

Наслідки негоди аж ніяк не прикрашають центр Кременчука.
Після вчорашнього дощу і вітру білборди мають зовсім непривабливий вигляд. Мало того, що вони стоять облізлі і з них звисають смужки паперу, так папір ще й рознесло по дорогах і тротуарах.
І схоже, ніхто не збирається щось робити, аби виправити ситуацію. Напевне, чекають дощу, щоб довершив роботу.

На фото білборд на вулиці Пршотравневаій, неподалік Центрального ринку.

Не краща ситуація і перед переїздом неподалік Дормашу і по Київській, що неподалік зупинки «Вічно живим».

Світлана Павленко
Олег Булашев
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































