20 жовтня 2022 09:30
Перегляди: ...

Відеофакт.
Зараз по ВСІЙ Україні вводяться обмеження постачання електроенергії, бо ворог руйнує генеруючі об‘єкти енергетики.
Керівництво країни просить громадян мінімізувати користування електроенергією.
Це стосується жителів УСІХ областей країни.
Але це не стосується Кременчука. Вчора ввечері, не дивлячись на похмуру погоду, відсутність громадян у Сквері Бабаєва, весь вечір працював фонтан.
Навіщо? Бо мер в Кременчуці Віталій Малецький - "великий господарник"! Не до економії йому зовсім!
Олег Булашев
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































