
Нацгвардійці Кременчука пройшли маршем від площі Перемоги до площі Незалежності.
Сьогодні, 25 березня, у Кременчуці з нагоди 5-ї річниці створення Національної гвардії влаштували урочисті заходи.
Так, зранку нацгвардійці пройшли маршем вулицею Соборності, починаючи рух від площі Перемоги. Разом з військовими містом пройшли духовий оркестр Міського палацу культури «Славутич».
Дорогою вони співали «Народ і армія єдині».
Вже на площі Незалежності нацгвардійці виконали Державний Гімн України.
Із п’ятою річницею створення Національної гвардії України привітав військових віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко.
Як повідомили Кременчуцькій газеті у військовій частині кременчуцьких нацгвардійців, святкова хода - не єдиний захід, запланований до свята.
О 13.00 на плацу військової частини відбудуться урочисті збори з врученням нагород.
Довідка:
День Національної гвардії України до 2000 року відзначався щорічно 4 листопада у день прийняття Верховною Радою України 1991 року Закону України «Про Національну гвардію України».
А вже після перейменування Внутрішніх військ МВС України у Національну гвардію 2015 року відзначається 26 березня. Свято приурочене до дня прийняття Верховною Радою України 1992 року Закону України «Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України».
Нагадаємо, нацгвардійці Кременчука пройдуть маршем від площі Перемоги до площі Незалежності.
Ніка Назарова
Відео Олексій Орлов















































































