26 липня 2018 15:30
Перегляди: ...

Фотофакт.
Сьогодні, після вчорашнього дощу та негоди, у місті трохи похмуро та вітряно. Близько обіду моросив дощ. Як показують метеорологічні сайти, у другій половині дня також можливі опади.
Проте арці, що розпиляє туманність у центрі міста на площі Незалежності, це не заважає працювати. Тільки питання – для чого і для кого?
Певно, для того, щоб вкотре показати кременчужанам «господарський» підхід та «економію», подібно традиції лишати ввімкненими ліхтарі впродовж дня на площі Перемоги.
Аріна Алініна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































