
Оголошено карантин.
15 вересня в с. Ліщинівка Кобеляцького району, в підсобному господарстві Кобеляцького психоневрологічного інтернату зафіксовано загибель однієї свині.
Про це повідомили в управлінні цивільного захисту населення Прлтавської ОДА.
Загальна кількість свинопоголів’я в господарстві становить 76 голів. Згідно з лабораторними дослідженнями Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Полтавської області у відібраних патологоанатомічних зразках загиблої тварини виявлено ДНК збудника африканської чуми свиней.
Рішенням засідання комісії з питань ТЕБ і НС при Кобеляцькій РДА подію класифіковано як надзвичайну ситуацію.
Територію підсобного господарства оголошено неблагополучною щодо африканської чуми свиней та встановлено карантин з 16 вересня.
Світлана Павленко
.




























































