
Дитину з матірю забрали в лікарню.
2-річній дитині защемило голову дверима тролейбуса. Інцидент трапився в Полтаві у громадському транспорті. Про це йдеться в сюжеті svidok.ntn.
Жінка з дворічною дівчинкою на руках виходила з тролейбусу і в цей момент водій зачиняв двері.
Дитині защемило голову, пасажири почали кричити і двері відчинились.
Як стверджує мати дитини, водій і кондуктор намагалися її виштовхати, але вона залишилась і викликала поліцію.
«Це були якісь одна-дві секунди. Жінка входила, а я виходила з тролейбуса з донькою на руках, як їй прищемило голівку», - зі сльозами пригадує полтавка.
Разом з правоохоронцями приїхала і «швидка». Дитину з матірю забрали в лікарню.
Там її оглянули лікарі, зробили рентген. На щастя, перелому черепа не виявили.
Та все ж рекомендували огляд в невролога.
У Полтавському тролейбусному управлінні стверджують, що водій має 30-річний стаж та обіцяють розібратися в ситуації.
Світлана Павленко




























































