У квітні кременчужани за тепло вже не платитимуть, але з гідравлічними випробуваннями — затримка
Подробиці.
У Кременчуці з квітня мешканці більше не сплачуватимуть за опалення, бо «Полтаватеплоенерго» «пішло з міста». Про це повідомив заступник міського голови Іван Москалик під час спілкування з журналістами.























































