Кременчужанки із роботою «Як заощаджувати електроенергію» перемогли у Всеукраїнському конкусі «Енергія і середовище»
Конкурс проводився з метою пошуку й підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів.























































