19 березня 2018 12:00
Перегляди: ...

Схоже, вандали попрацювали минулої ночі.
Сьогодні кременчужани побачили на вулиці Вадима Пугачова (колишня вулиця Московська), що ряд дорожніх знаків (майже 10 штук) зламано. Вони лежали на землі, яку вночі вкрив сніг.
Є припущення, що вандали працювали вночі. До речі, це не перший випадок, коли невідомі зносять ціленаправлено дорожні знаки. Про подібні випадки кременчужани писали в соціальних мережах.
Та жодного повідомлення чи то патрульної поліції Кременчука, чи то відділу Нацполіції щодо затримання зловмисників ще не було.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































