29 грудня 2020 12:20
Перегляди: ...

Він піде на заслужений відпочинок.
Начальник Козельщинського відділення поліції Кобеляцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області Володимир Зеленський звільняється з посади і планує йти на заслужений відпочинок.
Про це «Кременчуцькій газеті» повідомив начальник поліції області Іван Виговський.
«Він сам забажав піти на відпочинок. Міг би ще працювати», - сказав І.Виговський.
Слід зазначити, що В.Зеленський працює в органах міліції-поліції вже близько 27 років.
Нагадаємо, коли Володимир Зеленський очолив відділення поліції.
На фото В.Зеленський посередині. Фото архівне
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію



























































