
Фотофакт.
Віце-мерка Кременчука Ольга Усанова, останнім часом стала активною дописувачкою у Фейсбуці. Невже цим вона замінює продуктивність своєї роботи: від облаштування шкіл та дитсадків укриттями до наведення ладу в медзакладах міста?
Але так чи інакше опанування Фейсбуку вже не пройшло дарма. Люди не лише посміхаються з її постів по типу «Трактор в полі дир-дир-дир – наша Оля бригадир» чи то Оля і бараболя – чиновниця Усанова перед камерою вже посадила картоплю , а й чекають на них аби знову звеселитися.
І ось новий пост про природу, травку, квіти та бузок.
Аби зробити чергову фотографію пані віце-мерка сфотографувалася в кущах бузку. І кременчужани вже тролять чиновницю: «Війна в Україні, а вона в кущах», «Кущова віце-мерка», «В освіті та медицині міста дупа повна, а вона то картоплю садить, то в кущах сидить»…

А подивившись на кущі згадується похабний анекдот. Просто анекдот.
Йде черниця лісом.
Раптом через кущі вибігають 5 мужиків, гвалтують її і тікають!
Монашка встає, обтрушується і каже:
- Ууух... вдосталь і без гріха.
«Скоро вже буде Паска»: Малецький соліст, а Усанова на бек-вокалі у вірусному ролику
Лазор Леснін





























































