
Фотофакт.
Вчора ввечері, 30 листопада, у групі Х.Кременчук з’явилося повідомлення про те, що впало дерево на огорожу дитячого садочка.
Таку картину помітили біля ЗДО № 80 дитсадків, що на вул. Воїнів-інтернаціоналістів.
«Я розумію, що мер чекає… поки всі дерева в садах попадають», - йдеться у повідомленні.
І звичайно, кременчужан не може не лякати така ситуація. Адже трагічно вже закінчилося падіння дерева у дитсадочку №19.
Нагадаємо, Після трагедії у дитсадку №19 ніхто з посад не відсторонений, - Малецький
У кременчуцькому дитсадку дерево упало на дітей та вихователя: є постраждалі (Доповнено)
Детальніше: У кременчуцькому дитсадку, де дерево привалило дітей, гуляло 18 малюків: розпочато слідство
Нагадаємо, Померла 4-річна дівчинка, яку в кременчуцькому дитсадку привалило дерево
У «Стосується кожного» сьогодні розкажуть про смерть дитини у кременчуцькому садочку
Ніка Назарова
Фото Х.Кременчук






























































