6 січня 2023 12:30
Перегляди: ...

Постраждалих госпіталізовано.
5 січня, близько 17-ї години, по провулку Шевченка у Полтаві сталася аварія, в якій травмувались двоє пішохідок.
За попередньою версією слідства, автомобіль SKODA SUPERB, під керуванням 37-річної полтавки, здійснив наїзд на двох місцевих жінок, які переходили проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу.
Постраждалих, яким 48 та 26 років, з тілесними ушкодженнями госпіталізовано до медичного закладу.
Поліція розпочала кримінальне провадження.
Аріна Алініна
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































