
В крові кермувальника виявили 1,73 проміле алкоголю.
6 грудня близько 22-ї години на вул. Халаменюка водій ВАЗу зі смуги, яка дозволяє рух ліворуч, поїхав на право. Однак перед таким маневром зовсім не побачив, як поряд з ним їхав поліцейський екіпаж. Як повідомляє прес-служба патрульної поліції, за невиконання дорожнього інформаційно-вказівного знака правоохоронці зупинили автомобіль.
Під час спілкування з 36-річним кермувальником охоронці порядку виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння.
Водій не відмовився пройти огляд на стан сп’яніння, і як результат – 1,73 проміле алкоголю в крові (при допустимому - 0,2 проміле).
Відносно водія патрульні склали протокол та постанову за відсутність водійського посвідчення під час керування автомобілем.
Олена Сінтюріна




























































