10 червня 2021 09:00
Перегляди: ...

Фотофакт.
Учора у Кременчуці на вулиці Вадима Пугачова (колишня Московська) упало сухе дерево. Про це Кременчуцькій газеті повідомили очевидці.
«Не було ні вітру, ні дощу. Ми стояли і воно просто звалилось. Неподалік стояв чоловік і воно від нього лягло за метр. А якби був ближче, була б трагедія», - розповіла кременчужанка Тетяна.
Жінка говорить, що це сталося в райні будинку №3. Коли мешканці будинку побачили це, то дуже обурились. Говорили, що неодноразово повідомляли в мерію про сухі дерева у їх дворі, та марно.
Світлана Павленко
Фото очевидців
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію




























































