20 травня 2020 10:55
Перегляди: ...

Тих, хто поселиться в готелі, харчуватимуть на терасах.
У Кременчуці незабаром можуть відкрити готелі. Про це сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила начальниця управління розвитку торгівлі міста Людмила Жорняк.
За її словами, вимоги до санітарної обробки будуть такі ж, як і до інших закладів. А тих, хто поселиться в готелі, харчуватимуть на терасах.
Нагадаємо, міські ринки також працюють із дотриманням саннорм.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































