12 жовтня 2017 08:45
Перегляди: ...

Жінку госпіталізували.
Напередодні, близько 23.00 на перехресті вулиць Троїцької та Лікаря О.Богаєвського автомобіль збив пішохода. Як повідомляють оперативні служби міста, постраждала – жінка 73 роки. З діагнозом ЗЧМТ, струс головного мозку, забита рана в області чола, садна в області лівого передпліччя вона була доставлена у лікарню «Кременчуцька».
Нагадаємо, на цьому перехресті наприкінці вересня у темну пору доби не розминулися Deawoo і Skoda. Постраждала пасажирка однієї із автівок.
Ірина Мініна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































