23 лютого 2023 09:05
Перегляди: ...

До уваги споживачів електроенергії!
Ліміти споживання електричної потужності НЕК «Укренерго» не довело. 23 лютого планують не застосовувати графік погодинних відключень.
"Закликаєм мешканців області економніше користуватися побутовими приладами, освітленням та електроопаленням. Від цього залежить стабільна робота електромереж. Дякуємо усім, хто з розумінням ставиться до ситуації", - йдеться в повідомленні.
Світлана Павленко
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію



























































