
За його словами, там проводять суворі методи профілактики: скринінг, дезінфекцію, тощо.
Сьогодні на засіданні оперативного штабу заторкнули питання інфікування коронавірусом віце-мера Дмитра Кравченка. Мер Кременчука Віталій Малецький запевнив, що з початку введення карантину в адмінбудівлі проводять суворі методи профілактики: скринінг, дезінфекцію, тощо.
Він вважає, цього достатньо і вводити додаткові заходи у зв’язку з хворобою колеги, не потрібно.
Нагадаємо, Віце-мер Кременчука Дмитро Кравченко захворів на COVID-19 (Доповнено)
В колі осіб хворого на коронавірус віце-мера Кравченка є двоє захворівших на Covid-19
За добу в Україні 402 нових випадки коронавірусу, зафіксовано 14 смертей
У Кременчуці нові випадки захворювання на коронавірус, серед них є медики
Світлана Павленко





























































