
Продовжують узгоджувати документи.
Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у Кременчуці знову торкнулись питання відкриття лабораторії на базі Міського пренатального центру.
Зокрема, журналісти поцікавились, на якому етапі отримання погоджень по лабораторії.
На це віце-мерка Ольга Усанова повідомила, що 5 травня направляли необхідні документи в Міністерство охорони здоров’я, там дали погодження акту введення в експлуатацію тощо.
Тепер документи направляють в Полтаву на узгодження.
Проте знову конкретної дати відкриття лабораторії не назвали.
Цікавились журналісти і питанням, чи не потрапили поставники обладнання в скандал, яким зацікавилась Служба безпеки України.
Але й на це питання відповіді не надали. Обіцяли розібратися сьогодні. Кременчуцька газета повідомить обов’язково про результат.
Раніше у Кременчуцькій лабораторії планувалося перші тести зробити на початку травня.
Світлана Павленко




























































