
У лікарні «Кременчуцька» знаходяться 15 пацієнтів.
На сьогодні у лікарнях Кременчука знаходяться 9 пацієнтів із підтвердженим діагнозом коронавірус. Про це сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації у місті заявив начальник управління охорони здоров’я Максим Середа. Із них два перебувають на стаціонарі в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька», 4 знаходяться на амбулаторному лікуванні та три - в закладах поза межами Кременчука: у Києві та Полтаві.
У лікарні «Кременчуцька» знаходяться 15 пацієнтів. Із них 1 з ГРВІ, 14 – із пневмоніями. Один пацієнт надійшов у інфекційне відділення. Також у дитячу надійшла 1 дитина з двосторонньою пневмонією, їй 10 місяців. Їм провели ПЛР-досліджження, біоматеріал направили у міську лабораторію та до Полтави.
Нагадаємо, на Полтавщині 267 випадків захворювання на COVID-19.
Ліна Романченко




























































