12 квітня 2020 10:40
Перегляди: ...

Вже для працівників закладів у мерії просять спецперепустки на транспорт.
Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації йшлось, що попри заборону у Кременчуці продовжують працювати ломбарди.
Більш того, власники звернулись в мерію з тим, аби працівникам надали спеціальні проїзні.
Міський голова Віталій Малецький зазначив, що цей факт треба взяти до увагу і завтра перевірити поліціянтам діяльність закладів і у разі порушення відреагувати.
Нагадаємо, Не всі ломбарди у Кременчуці закрилися через карантин і з ними має працювати поліція,-штаб
Рвніше виявили 8 нелегально працюючих закладів. У Кременчуці 8 ломбардів працювали нелегально
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































