
Як проходить 1 вересня у навчальних закладах нашого міста.
Школярі та вчителі у масках – так зустрічалися сьогодні зранку на подвір’ї школи у Кременчуцькому гуманітарному колегіумі №25.
Як і по всій Україні, офіційної урочистої лінійки у звичному форматі для школярів не проводили. Проте у повітрі витала святкова атмосфера. Карантинні обмеження цьому не завадили.
Діти з букетиками квітів, дівчатка з бантами, більшість хлопчиків – у вишитих сорочках.
У масках були присутніми і більшість батьків. Звернемо увагу, їм, відповідно до карантинного регламенту даного навчального закладу, заходити до школи заборонено.
Також окремі класи дітей відсьогодні звикають до інших входів у школі, які попередять контакт великої кількості дітей у коридорах закладу.
Нагадаємо, Перший дзвоник в гімназії №20: батьки у сусідніх дворах чекають на своїх школярів.
У мерії пояснили, хто прийматиме рішення про закриття шкіл у разі спалаху COVID-19.
Не лякатися, а дізнатися: що чекає на кременчуцьких школярів через декілька днів.
Аріна Алініна






























































