9 липня 2020 13:00
Перегляди: ...

Комусь пощастило, комусь не дуже.
Сьогодні у одній із соцмереж оприлюднили фотографії і відео з новоутвореного секонд-хенду просто неба.
Очевидці стверджують, що така картина біля одного із смітників на вулиці Ватутіна (нагірна частина).

Видно, що люди копирсаються у величезних мішках з одягом. І схоже, це мішки із справжнього магазину одягу бувшого у вжитку.
Тут залишається лише співчувати двірнику і працівникам КАТП 1628, яким отой завал доведеться розгрібати. І радіти з безхатьками, що таке щастя привалило.
Свіилана Павленко
Фото, відео Х.Кременчук
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































