
Говорять, що вже була позапланова перевірка Держспоживслужби.
Сьогодні на засіданні оперативного штабу повідомили, що завтра відновлюють роботу два ринки: «Центральний» і «Толока», що знаходиться на колишній овочевій базі, що на Московській (вул.Вадима Пугачова).
Кременчуцька газета побувала на останньому і подивилась, яка там ситуація. Зараз тут продають лише посадковий матеріал. Вхід в ряди з одного боку, вихід з іншого. Охорона контролює розподіл людських потоків. Говорять, що вже була позапланова перевірка Держспоживслужби. Скрізь оголошення, що ринок працює з 10 ранку, а також про дотримання маскового режиму.
І варто відзначити, що сьогодні і покупці, і продавці вимог дотримуються.
Нагадаємо, У Полтавській області вже відкрили три ринки.
У Кременчуці відновлюють роботу ринки, але в будні працюватимуть з 10 години ранку
Світлана Павленко
Фото автора








































































