27 квітня 2022 11:25
Перегляди: ...

Фотофакт.
У ніч проти 27 квітня окупанти обстріляли Криворізький район Дніпропетровської області. Загарбники "денацифікували" елеватор.
Який вигляд він тепер має, показав голова обласної ради Микола Лукашук.
Він зазначив, що російська армія розуміє, що такі об'єкти не становлять жодної загрози для РФ, але навмисно влаштовують терор.
"Денацифікований, демілітарізований елеватор. Нелюди. Обстрілюють об‘єкти підприємств, від яких залежить не лише наша продовольча безпека, але й безпека інших країн", - написав Лукашук.
За матеріалами ТСН
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію































































