10 травня 2022 07:30
Перегляди: ...

Втрат немає, інформація по руйнуваннях уточнюється.
Росіяни обстріляли території Новослобідської та Ворожбянської громад на Сумщині.
Про це в Телеграм-каналі повідомив голова ОВА Сумщини Дмитро Живицький
"Вечір 9 травня закінчився тривогою та обстрілами. Близько 22 години росіяни обстріляли території Новослобідської та Ворожбянської громад. Втрат немає, інформація по руйнуваннях уточнюється", - зазначив він.
За матеріалами Української правди
Фото із Інтернету
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































