2 травня 2018 09:05
Перегляди: ...

У перший робочий день тижня кременчуцькі водії зранку відчули дискомфорт на дорозі.
Сьогодні, 2 травня, зранку працівники КП "ШРБУ" проводять роботи з нанесення дорожної розмітки на вулиці Троїцькій.
Роботи проводять у декілької місцях. Через це час від часу на дорозі утворюються затори.
Водії обурюються, що роботи із нанесення розмітки почали проводити тоді, коли найбільший потік транспорту. Говорять, що попереду було 4 вихідні дні, тож дороги можна було б розмітити, коли мало було на дорогах міста автотранспорту.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию


































































