
Щоби парком не ганяли автомобілі, які не мають відношення до обслуговування об'єктів в парку.
На в'їздах до Придніпровського парку потрібно встановити шлагбауми. Таке доручення дав міський голова Віталій Малецький начальнику управління культури Володимиру Кондрашову.
Необхідність у шлагбаумах в парку на апаратній нараді у міськвиконкомі пояснили прикрим випадком: в ніч на 8 липня поліція затримала водія в стані алкогольного сп'яніння, який чимдуж ганяв парком. При цьому в парку встановлені обмежувальні знаки, але це не особливо впливає на водіїв-порушників. Тому з ними вирішили боротися фізичними перешкодами - шлагбаумами.
Ключ від шлагбаума буде знаходиться у працівника парку, який буде, в разі необхідності, пропускати технологічний транспорт.
Марина Соловей




























































