18 травня 2020 11:20
Перегляди: ...

Зараз на самоізоляції перебуває 81 городянин.
Сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації Кременчука головний медик міста Максим Середа повідомив, що зараз на самоізоляції перебуває 81 городянин. Переважна більшість - контактні особи. Їх 51.
За останню добу на самоізоляцію зайшло 16 контактних осіб, одна людина повернулась із-за кордону. На обсервації в лікарні відновного лікування – троє.
З початку карантину в Кременчуці на самоізоляції перебувало 821 осіб. Грубих порушень не виявляли.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кременчуці зменшується кількість людей, які перебували на самоізоляції.
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































