
Переможців міського етапу представлятимуть Кременчук на обласному етапі.
У ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 1164 учні загальноосвітніх закладів Кременчука.
Про це повідомили в прес-службі міськвиконкому.
Переможцями І міського етапу учнівських олімпіад стали 625 учнів закладів загальної середньої освіти міста.
Лідери за кількістю переможців - ліцеї №4 (73 місця), ліцей № 30 (57 місць), ліцей №11 (52 місця), ліцей №25 (43 місця), ліцей №10 (40 місць), ліцей №5 (36 місць), ліцей №17 (32 місця), ліцей №6 (30 місць). Серед закладів загальної середньої освіти гарні показники - у ЗОШ №20 (28 місць), ЗОШ №22 (23 місця), ЗОШ №12 (21 місце), ЗОШ №28 (18 місць), ЗОШ №19 (17 місць).
Переможців ІІ (міського) етапу представлятимуть Кременчук на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
За матеріалпми джерела





























































