
Фотофакт.
Вже традиційно здобувачі освіти, педагоги та персонал Рокитненської гімназії продовжують реалізацію Всеукраїнської акції "Сади Перемоги"- ініціативи, що спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування продуктів харчування.
Як каже директор гімназії Дмитро Боярський, сьогоднішня участь у акції – це започаткування доброї гімназійної традиції, коли школярі долучаються до поповнення саду новими деревами: яблунями та абрикосами.
«Наш сад у майбутньому радуватиме відвідувачів квітом та плодами, зможе забезпечити учасників освітнього процесу вітамінами.
Дякуємо директору селянсько-фермерського господарства "Атланта" Василю Кравченку за постійну співпрацю та посадковий матеріал.
Працюємо на нашу Перемогу, вирощуємо свої сади і щодня дякуємо захисникам та захисницям за можливість залишатися вдома та працювати на рідній землі»,- каже Дмитро Боярський.

Духовне відродження українських міст: у Рокитному заклали яблуневий «Сад перемоги»
В Омельнику дружньою родиною громади та першачками різних поколінь - заклали свій «Сад Перемоги»
Як під Кременчуком вирощують та збирають яблука - плоди нашої майбутньої Перемоги
Клим Соколов




































































