Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
П'ятниця, 26 Червня 2026

Ви є тут

На Полтавщині застрелили вагітну самку лося

23 лютого 2022 08:00
Перегляди: ...

Факт полювання на звіра, занесеного до Червоної книги України, 20 лютого викрили поліцейські офіцери Білицької та Новосанжарської територіальної громади.

Правоохоронці зупинили автомобіль, яким перевозили частини туші самки лося та кабана, неподалік села Прогрес Білицької громади, а згодом знайшли ділянку у лісі з рештками тварини. Про це повідомили на офіційному сайті Національної поліції Полтавщини.

За даним фактом підрозділом дізнання відділення поліції № 3 (смт Нові Санжари) Полтавського райуправління відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 248 (Порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду або полювання на звірів, що занесені до Червоної книги України) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

 

 

Антоніна Озерна за матеріалами джерела

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися