21 листопада 2019 15:40
Перегляди: ...

Фоторепортаж.
Сьогодні, 21 листопада, у Кременчуці з нагоди Дня гідності та свободи пройшов меморіальний захід.
Кременчужани зібрались біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні».
Люди прийшли до пам’ятного знаку, щоб вшанувати подвиг Героїв сучасності, які 6 років тому стали на захист незалежності, європейського вибору країни.
Тоді події на Майдані та Революціюя гідності сколихнула всю світову спільноту. А пам'ять про Небесну Сотню навіки закарбується в пам'яті нашого народу.
Сьогодні ж хвилиною мовчання кременчужани вшанували подвиг загиблих за національну гідність.
Червоні квіти лягли до пам’ятного знаку, як краплини крові...
Світлана Павленко
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию











































































