1 вересня 2020 10:15
Перегляди: ...

Адже комунальний транспорт перевозив невелику кількість пасажирів.
Транспортну ситуацію у Кременчуці сьогоднішнього ранку врятували маршрутчики. Це не складно прослідкувати за світлинами біля зупинок громадського транспорту. Помітно, що більшість приватних перевізників набирали до салонів більше громадян, ніж кількість сидячих місць.
Натомість у тролейбуси впускали лише невелику кількість стоячих пасажирів. Тож якою була б ситуація, якби не маршрутні перевізники?
Нагадаємо, У Кременчуці з 1 вересня обіцяють пустити в рух більшу кількість комунального транспорту
Сьогодні школярам проїзд безкоштовний у комунальному транспорті.
Марина Соловей
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































